Kuskilt tuli kiire mõte võtta osa Läti meistrikatelt ning pühapäeva hommikul kell 6 saigi starditud Läti poole koos Tiia, Sireti, Mihkli ja Oskariga.

Alguses oli probleemiks see, et kuna on tegemist lätlastele mõeldud võistlusega, ei tahetud meid osalema lasta. Natuke aega läbirääkimisi ja korraldajad siiski lubasid meid võistlema, kuid meistritiitlit või auhindu polnud meil võimalus võita.

Park oli setupi poolest megahea, nii kickerid, kui ka slaiderid. Lätlased ikka oskavad wakeparke teha!

Kogu võistlus koosnes 6-st grupist: kuni 16 poisid, kuni 16 tüdrukud, Open naised, Open mehed, Pro mehed ja Pro naised. Üllatav oli see, et Open klassis tohtis teha suht hulle trikke nagu nt Tantrum blindi, s-bend, raley jne. Topelt rotatsioone ja igast wrapped ja blind trikke ei loetud.

Igal sõitjale oli aintud 3 ringi et trikke teha.

Kvalifikatsiooni sõitudes jäin teiseks, kuigi run läks suht pekki. Õnneks/kahjuks juhtus sama ka teistel Pro klassi sõitjatel. Finaalis aga tuli praktiliselt kõigil kõik asjad välja ning pinge oli suht hull peal...tase on lätlastel ikka rets. Õnneks suutsin ka mina kõik tehtud trikid ära maanduda, kuid ei oleks uskunud, et nendega võita võiks.

Tulemus anti meile eelnevalt teada ning öeldi kohe ära, et meie  kohti välja ei öelda, kuid kutsutakse ikka poodiumi juurde. Olin suht üllatunud, kui nägin et minu nime ees oli nr1

Kahju oli see, et ka paljud Läti top sõitjad olid kõik kuskil ära filmimas.

Kokkuvõttes jäin väga rahule ning hiljem käsime veel 333 wakepargis lihaseid lõdvestamas

Eriti suur tänu meie managerile, Mihkel Männikule, kes viitsis kogu tripi organiseerida!